4. Dzień Warsaw Jumping 2020 – relacja

3 października 2020

3. PAŹDZIERNIKA 2020 r.

Program kolejnych konkursów w ramach Warsaw Jumping 2020 – TUTAJ.

KONKURS 6 – LOTTO TOP10 (dwunawrotowy, CS, 150 cm, SKOKI PRZEZ PRZESZKODY)

Konkurs LOTTO TOP10 o nagrodę marki LOTTO, zamykający 4. dzień Warsaw Jumping 2020, wygrywa po dwóch bezbłędnych przejazdach Jarosław Skrzyczyński, zawodnik  KJ Agro-Handel Śrem na siwym ogierze OLIMPIC STAR.

Drugie miejsce zajął Kamil Grzelczyk, zawodnik KJ Agri na koniu MISTER DR. HEIGL.

Michał Kaźmierczak z KS Verso La Natura na klaczy WILANDER wywalczył miejsce trzecie.

KONKURS 5 – ARENA WKKW – FINAŁ

Konkurs Finałowy WKKW o nagrodę Ministerstwa Sportu, pod patronatem Polskiego Związku Jeździeckiego wygrywa Daria Kobiernik z Zielonogórskiego Klubu Jeździeckiego Przylep-Lotnisko, na klaczy IDEAL GIRL, z czasem 94,96 sek.

Na miejscu drugim znalazł się zawodnik Paweł Warszawski St. J Baborówko na klaczy HATTERIA II, z czasem 95,80 sek. 

Trzecie miejsce wywalczył zawodnik Mateusz Kiempa (SCSJ Coval Pogórze) na koniu LASSBAN RADOVIX, z czasem 96,99 sek.

RIDERS CHALLENGE – GONITWA POKAZOWA NA TORZE WYŚCIGÓW KONNYCH SŁUŻEWIEC

Atrakcją na torze wyścigowym w trakcie trwania konkursu w powożeniu zaprzęgami parokonnymi była gonitwa pokazowa, w której jeźdźcami bili skoczkowie i WKKW-iści.

W wyzwaniu brali udział:

Paweł Warszawski – na koniu DEKRET
Maksymilian Wechta – na ogierze NEWMAN
Joanna Pawlak – na ogierze TORYS
Marek Lewicki – na klaczy AMOREENA
Daria Kobiernik – na klaczy AVSHA
Jarosław Skrzyczyński – na ogierze KANCLERZ
Mateusz Tyszko – na ogierze NEAPOL
Paweł Spisak – na ogierze SUWENIR

Wszystkie konie są w stałym treningu wyścigowym, a ich trenerem jest Kazimierz Rogouski.

KONKURS 4 – POWOŻENIE ZAPRZĘGAMI PAROKONNYMI – [konkurs kombinowany, C]

Konkurs w powożeniu dla zaprzęgów parokonnych o nagrodę Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa wygrywa po bezbłędnych przejazdach Jacek Kozłowski z Tuszyńskiego Klubu Jeździeckiego Garbówek (konie MICHEL i AKCENT).

Miejsce drugie wywalczyli Dariusz Bajer z Tuszyńskiego Klubu Jeździeckiego Garbówek (konie EDWARDO i ELAN).

Adrian Kostrzewa z Klubu Jeździeckiego J&D Apollo (konie PLUTO i PRADO) zajął miejsce trzecie.

KONKURS 3 – FINAŁ MAŁEJ RUNDY (N1, 125 CM, DWUFAZOWY, SKOKI PRZEZ PRZESZKODY)

Zawodnik Łukasz Wasilewski z Klubu Jeździeckiego WSH EQUIFIRST Przybyszewo na koniu GOLDDIGGER GR zwyciężył w Finale Małej Rundy o nagrodę Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Zawodnik Szymon Stasiak z Klubu Jeździeckiego Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. na koniu DIGISPORT CONTANGO zajął miejsce drugie.

Na trzecim miejscu uplasował się zawodnik Jacek Muraczewski (Klub Jeździecki Small Cherry) na klaczy ARIA.

Konkurs 2 –Finał Rundy Młodych Koni 6-latki (N1, 125 cm, z rozgrywką, SKOKI PRZEZ PRZESZKODY)

Finał Rundy Młodych Koni 6-latki wygrywa zawodnik Dawid Skiba z Klubu Jeździeckiego Agro-Handel Śrem, na wałachu ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF, z czasem 36,89 sek.

Drugie miejsce zajmuje klubowy kolega zwycięzcy, Mściwoj Kiecoń (Klub Jeździecki Agro-Handel Śrem), na ogierze DIGISPORT CASCO, z czasem 37,24 sek.

Na trzecim miejscu plasuje się zawodnik Stołecznego Sportowego Klubu Jeździeckiego Bobrowy Staw Radosław Zalewski, na ogierze ERQUY PEGUIGNON, z czasem 37,42 sek.

Konkurs 1 – Finał Rundy Młodych Koni – 5-latki (N, 120 cm, z rozgrywką, SKOKI PRZEZ PRZESZKODY)

Zawodniczka Malwina Urbańska ze Stołecznego Warszawskiego Klubu Jeździeckiego na koniu rasy westfalskiej CACHMER, z czasem 37,10 sek., zwyciężczynią Finału Rundy Młodych Koni 5-latki w skokach przez przeszkody.

Drugie miejsce zajęli ex aequo zawodnik Klubu Jeździecki Brzóska Sport Horses Łukasz Brzóska na ogierze DRAK’ANN oraz zawodnik Sławomir Uchwat z Jeździeckiego Klubu Sportowego Pogórze w Gliniku Zaborowskim na klaczy KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR.

Zawodnik Michał Mordzelewski ze Stowarzyszenia Jeździeckiego Stajnia Podolszyn na klaczy MISTRESS zajął miejsce trzecie.