1. Dzień Warsaw Jumping 2020 – relacja

30 września 2020

30. września 2020 r.

 

Konkurs 4- Grand Prix w ujeżdżeniu 

Ostatni w pierwszym dniu zawodów Warsaw Jumping konkurs  o nagrodę PZU, pod patronatem portalu dressage24.pl, Grand Prix w ujeżdżeniu , który jest jednocześnie programem kwalifikacyjnym do piątkowego konkursu dowolnego, pod patronatem portalu Dressage24.pl wygrywa zawodniczka LKJ Lewada Magdalena Jura i 13-letni gniady wałach szlachetnej półkrwi RON. Para kończy konkurs z wynikiem 70,98%

Drugie miejsce zajmuje Żaneta Skowrońska-Kozubik z Ludowego Klubu Jeździeckiego Lewada i 11-letni wałach niemieckiej hodowli ROMANTIC P z wynikiem 67,66%

Miejsce trzecie to zawodnik KJ Lider Mateusz Cichoń i 13-letni hanowerski wałach HERTZREGENT. Para kończy rywalizacje z wynikiem 65,24%.

 

 

Konkurs 3 -Mała Runda, konkurs zwykły 

Zwycięstwo konkursu Małej Rundy należy do 16-letniej zawodniczki KJ Sopot Zuzanny Sterczyńskiej i 13-letniej małopolskiej klaczy polskiej hodowli ARIANA. Para ta pokonała parkur bezbłędnie w czasie 55,50s.

Drugie miejsce zajęła również młoda amazonka, 14-letnia podopieczna trenera Krzysztofa Ludwiczaka, Eliza Zawadzka na westfalskiej 10-letniej siwej klaczy niemieckiej hodowli CABONA.

Trzeci miejsca zajął plasujący się już dzisiaj na podium Dawid Skiba z KJ Agro-Handel Śrem tym razem wraz z 9-letnią gniadą klaczą niemieckiej hodowli SANTORINI L. 

 

 

Konkurs 2 – Runda Młodych Koni – 6-latki 

Zwycięstwo drugiego dziś konkursu Rundy dla Młodych 6-letnich koni powędrowało do aktualnego Mistrza Polski Seniorów Wojciecha Wojciańca z KJ Melloni Horses dosiadającego siwego holenderskiej hodowli ogiera JASON VDL.

Drugiej miejsce zajęli Dawid Skiba z KJ Agro-Handel Śrem na gniadej klaczy szlachetnej półkrwi COHIBA L.

Na trzecim miejscu uplasowali się Szymon Stasiak z KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. i holsztyńskiej rasy ogier COLLINS S.

Konkurs 1 – Runda Młodych Koni – 5-latki 

Pierwszy środowy dwufazowy konkurs podczas Warsaw Jumping będący Rundą Młodych 5-letnich Koni, wygrywa juniorka Matylda Malepszy z KJ Agro-Handel Śrem na siwym wałachu CORD-M.
Drugie miejsce zajmują Szymon Stasiak na holsztyńskim ogierze DIGISPORT CASCADRELl, a trzecie Daria Kobiernik na klaczy DONNA NEVA S.

Program kolejnych konkursów w ramach Warsaw Jumping 2020 – TUTAJ.

Wyniki konkursów ma bieżąco można śledzić TUTAJ.